נכנסתי מהר מאוד לתוך הבית, הייתה שערה די חזקה בחוץ. השעה כבר הייתה מאוחרת מאוד והמסיבה כבר הייתה בשלבי סיום, אבל לא באתי לשם בשביל מסיבה. מסלון יצאו שתי בנות, מחובקות, שיכורות וצוחקות, אבל זה לא הפריעה לכל אחד מהן להחזיק בקבוק בירה ביד.

-"הי בנות, איך המסיבה?"

-"מצוין" -ענתה אחד מהן – "רק שהגעת מאוחר מידי, כולם כבר ישנים"

-"לא משנה, לא בשביל זה באתי, אפה שלי?" – כן מיהרתי למפגש אינטימי מיוחד מאוד

-"למלה בחדר שלה"

ניהלתי את השיחה רק עם אחת מהן, כי השניה הייתה עסוקה מידי בללטף את הגוף של החברה שלה. הסתכלתי פעם אחרונה על הזוג המצחיק הזה והתחלתי לעלות למלה. בדרך שוב פעם שמאתי את הצחוק שלהם…איך למלאך כמו האהובה שלי יש חברות כאלה, לא מבינה.

פתחתי את הדלת וסוף סוף ראיתי אותה, הלב שלי התכווץ. אלוהים, איך התגעגעתי אליה. הורדתי את המעיל והתיישבי על המיטה שלה והסתכלתי על הפנים שלה. היא הייתה רגוע וחיוך עלה עליו ברגע היא ראתה אותי. העברתי עם היד על הלכי שלה ואחרי רגע נישקתי באותו המקום. אז יותר קרוב לשפתיים ואז שפתיים עצמם. בשניה שניסיתי להפסיק עם הנשיקה היא משכה אותי חזרה אליה.

-"הגעת!"

-"בטח, הבטחתי" – השפתיים שלי כבר היו על הצוואר שלה – "איך ידעת שזה אני? זה היה יכול להיות מישהו אחר"

-"יש לך ריח מיוחד"

הרמתי את הראש אל הפנים שלה והסתכלתי לעיניים שלה. שמעתי מאחורי הדלת צחוק מוכר וצעדים.

-"החברות שלך הולכות לזיין אחת את שניה עד המוות עכשיו"

-"כן? אז אנחנו חייבים לעשות את זה לפני אחת עם השניה" – חיוך עלה על הפנים שלי מהמילים האלה והשפתיים שלי ננעלו על השפתיים של אהובתי.

האצבעות הקטנות שלה בקלות רבה שחררו אותי מהחולצה שלי והלשון כבר היה בכל פינה של הפה שלי. בלי סבלנות הכנסתי את ידי לתוך התחתונים שלה וכל התנועות שלה נפסקו. כל מה שהרגשתי זה את הנשימה העמוקה שלה ופעימות של איבר חם בין רגליה. כבר היה שם מבול אמיתי. העברתי בעדינות עם האצבע על החור שלה. הציפורנים שלה נכנסו לתוך הצוואר שלי והשניים נשכו את השפתיים.

-"התגעגעת?" – הכנסתי אצבע לתוך כוס שלה בעדינות.

היא הוציא גניחה חזקה שנתנה לי תשובה לכל השאלות. קרעתי את התחתונים ממנה ופרשתי את רגליה, במקביל העפתי את הג'ינס שלי. היד שלי תפשה את השדיים שלה, השניים שלי היו על הצוואר שלה והיד השני זיינה אותה בעדינות. קולות שהיא הוציא היו מוזיקה לאוזני. הוספתי אצבע, עוד אחד והגניחות שלה התגברו לאט לאט. כדי לא להעיר את כל הבית נאלצתי לסתום לה את הפה עם הנשיקה. ירדתי למטה, תפסתי את הפטמה שלה עם השניים וזיינתי אותה עם ארבע אצבעות. היא הייתה כל כך רטובה והמיצים שלה נזלו לי על היד.

היה אפשר לשמוע גניחות של הזוג שני דרך הקיר, אבל לא שמנו לב עליהן. הרגשתי שהשרירים של הכוס התחילו להתכווץ. זה גרם לי לשים את האגודל על הדגדגן שלה וללטף אותו בכוח. אחרי מספר רגעים היא התחילה לגמור.

אהובה שלי