שמי לימור, אני ברונטית עדינה, עם רגליים ארוכות וישרות, עם שיער ארוך ומותניים צרות מאוד – אפשר להגיד שאני חלום של כל הגברים מסביב שאוהבים נערות ליווי חדשות וצעירות. אני גרה בעיר מאוד קטנה ואין לנו יותר מידי מקומות בילוי, לכן בחרתי גברים כבילוי שלי. כמו שאמרתי זאת לא עיר גדולה ויש הרבה אנשים מרובעים שם. ממש לא רציתי שיחשבו שאני נערת ליווי או עוד יותר גרוע סתם שרמוטה שנותנת לכולם. בגלל זה אני כבר חצי שנה בזוגיות עם אורן.

הוא מבקר אותי הרבה, הוא מכיר את אמא שלי. שלושתינו לפעמים יושבים על תה. אנחנו מדברים על שטויות, מחייכים ואני מלטפת את הרגל שלו מתחת לשולחן. אמא שלי הרבה פעמים רומזת שהיא נוסעת לטיול כדי להשאיר אותנו לבד בדירה. היא תמיד רומזת שאנחנו יכולים לעשות סקס איתו. אני מחייכת לשניהם, כאילו אני מסכימה. אנחנו בזוגיות רצינית וכמובן שיהיה לנו סקס.

הרבה פעמים אמא שלי ראתה אותי עוזבת לדייט עם "אורן". מגפיים סקסים, חצאית קצרה, גרביונים ומעיל עור. ככה הייתי יוצאת, כמובן לא לפגישה עם אורן. אולי לצחי, או אולי למרת, או למועדון. שם תמיד הייתי יכולה למצוא גבר נחמד. כאשר מישהו מהחברים שואל אותי על כל הגברים האלה, אני תמיד עונה "זה היה סתם ידיד, אני בזוגיות רצינית עם רונן". פעם אחד כמעט נתפסתי, אחד מהגברים זיין אותי על החוף מול הרכב שלו. חברות שלי ראו אותי, אבל הצלחתי לצאת מזה. ביקשתי מאורן להגיד שזה היה הוא, זה היה מצחיק מאוד, אמרתי לו שזה סתם ריבים עם חברות שלי והוא עשה את זה. הוא תמיד עושה מה שאני אומרת לו ואני לא נותנת לו אפילו לראות אותי ערומה. כל מה שיש לו זה אפשרות לראות את הרגליים המדהימות שלי ואולי תחתונים כאשר אני מתקפלת בחצאית.

הפעם שוב נשארנו לבד בבית. סגרנו כבר הכל לגבי הסקס בינינו. אמרתי לו שלא יהיה לנו סקס לפני החתונה. הייתי נותנת לו לחבק אותי ולנשק. לא יותר מזה. הוא לא היה מטריד אותי יותר מדי, ילד טוב. אני אבל הייתי מגרה אותו בכל הזדמנות. גם הפעם התכרבלנו במיטה וראינו סרט. אני הייתי לבושה בחולצת ספורת ומכנסי ספורט קצרים במיוחד. כבר היה חשוך, אני הסתכלתי על השעון. על הדרך נגעתי "בטעות" את הזין העומד שלו עם היד. השעה הייתה שמונה.

"יש לי אימון" – בזמן האחרון התחלתי לטפח את עצמי עוד יותר. התוצאות היו מרשימות – היה לי גוף פצצה.

"לקחת אותך לשם?"

"לא, חמודי, זה לא רחוק. גם המאמן שלי יקח אותי – זה בדיוק בדרך שלי"

הפנים העצובות שלו, כאשר הייתי מספרת לו על כל ה"ידידים" שלי, תמיד היו מחרמנות אותי.

"טוב…." – הוא אמר

התחלתי להתארגן. מגפיים, מכנסיים צמודים, מעיל, יצאתי. שם חיכה לי ויליאם, כמובן שהוא לא לקח אותי לאימון. הוא לקח אותי לסאונה הקרובה ביותר. ישר נכנסנו לג'קוזי ואחרי מציצה קצרה שם יצאתי ישר למיטה. שם נעמדי בדוגי. כל הערב, בזמן התכרבלתי עם אורן , חיכיתי לרגע הזה. רציתי לעמוד ככה כמו זונה מול ויליאם ושיזיין אותה ככה. הוא התחיל ישר מהתחת שלי ואהבתי את זה. אני תמיד אוהבת כאשר גברים משתלטים עליו ככה, בכוח. בלי רחמים חודרים לחור האחורי שלי. הורדתי את הראש והתחלת לגנוח חזק. ידעתי שהוא אוהב אותי. מה שהוא אהב עוד יותר, זה לקחת אותי מהחבר שלי. כל הכיר ידע שאני גרה איתו. לקחת אותי לסאונה ולזיין אותי בתחת.

אולי שנינו סוטים, אבל פשוט התחלתי לצרוח כאשר הוא התחיל לזיין אותי בקצב מהיר במיוחד ולתת סטירות חזקות על התחת. הוא קרה לי זונה שלו ואני התחלתי לגמור. הוא גמר לתוך התחת שלי, כי ידע שאני אוהבת להרגיש זרע בתחת. זה כמעט גרם לי לאבד הכרה. רציתי לשמור על הרגשה הזאת ולחזור הביתה עם כוס שלא ראה זין. סירבתי לו להמשך והוא לקח אותי חזרה הבייתה.

חזרתי למיטה ביחד עם אורן, חיבקתי אותו ואמרתי עד כמה אני מעריכה שהוא ממתין לגבי הסקס.

אני יודעת שאני שרמוטה שקרנית ואני אוהבת את זה.

אני שרמוטה ואני אוהבת את זה