היום רובינו רואים אחד את השני רק ברשת,אדן האינטרנט יצר לנו אפשרות לעשות הרבה חברים לא אמתיים. יש אנשים שיכולים לשבת אצלך ברשימת חברים שנים בלי שתדבר איתם. ככה קרה גם הפעם, הוא היה אצלי ברשימה כמה שנים. בחיים לא דיברנו,אני אפילו לא זוכרת איך היכרנו אחד את השני. התמונה שלו קפצה אצלי בדף בין כל החדשות מהחברים האחרים שלי. כשראיתי אותה הבנתי שאני לא מסתכלת על תמונה של עוד "חבר" ,אלה על גבר חלומותיי. עד עכשיו חשבתי שאין דבר כזה גבר יפה, אבל אותו? אותו רציתי כאן ועכשיו.

אני יודעת שכמעט ואין גבר שיסרב להצעה של בחורה, אבל לא רציתי להיראות בחורה קלה. אני לא הרחיב כאן איך בדיוק התחלנו לדבר,אבל התחזקתי בדעה שאני רוצה אותו. לא הספקתי לפתות אותו ,הוא עשה את זה ראשון. באותו ערב כבר ישבתי אצלו ברכב. אני לא ידעתי לאן אנחנו נוסעים וגם לא היה אכפת לי. הוא היה לידי , הייתה הרגשה שאני מכירה אותו כל החיים, לא היינו צריכים לחשוב על מה לדבר ,השיחה זרמה.

היה לי כבר קשה להחזיק את עצמי, רציתי שהוא יקח אותי למקום אינטימי. העיניים שלנו נפגשו ,הוא הבין הכל. הרכב שינה את הכיוון בפתאומיות ,עכשיו ראיתי שהוא לוקח אותי למקום מסוים. הגענו לדירה דיסקרטית, כבר במעלית לא יכולנו לעזוב אחד את השני. לא שמתי לב איך נכנסנו לדירה, איפה הבגדים שלנו נעלמו. רגע אחד אנחנו ברכב שלו,רגע שני אנחנו על הספה בדירה דיסקרטית. אני יושבת על הברכיים שלו והזין שלו נכנס לתוך הכוס שלי. רכבתי עליו במהירות בזמן שאני נושחת את הצוואר ואת האוזניים שלו. אני לא יודעת כמה זמן עבר ככה, הרגשתי שאני גומרת , השרירים שלי התחילו להתכווץ. הוא היה חייב להרגיש את זה והוא הרגיש, הזרע שלו נשפך בתוכי.

חברים בפייסבוק