שמי מורן, אני בת 26 ואני אוהבת סקס. קצת עלי: אני 170, עם גוף סקסי ושדיים גדולים עם פטמות חמות גדולות. עיניים חומות, שיער שחור מתולתל, יש לי שיזוף טוב ושפתיים חמות. בנוסף יש לי דגדגן גדול.

אני אוהבת את הגוף שלי, ואוהבת להראות אותו. יש לי מלאה בגדים פתוחים ושמלות צמודות. אני אוהבת כאשר גברים מסתכלים עלי, כאשר נהנים מלהסתכל על הגוף. אני אוהבת לחשוב שהם מפנטזים על סקס איתי. אני נהנית מהמבטים שלהם והרבה פעמים בקוונה מתנהגת בצורה מחרמנת. אני פשוט משדרת סקס, כל גבר רוצה אותי, לפחות פעם אחד. וזה נדיר שאני מסרבת לעצמי לקבל סקס איכותי. בקיץ יש לי עד שלוש פעמים, לפעמים זה סקס לכל דבר ולפעמים זה רק סקס אורלי. בתקופה הקרה כמות יורדת, כי בגלל כל הבגדים קשה לעשות סקס מהיר.

את החיים המיניים שלי התחלתי מאוד מוקדם. בגיל 15 מצצתי זין בפעם הראשונה, חצי שנה אחרי זה ניסיתי סקס אנאלי ובגיל 17 אבדתי את הבתולים שלי. עשיתי סקס עם בנים מהכיתה שלי, שכנים, בעבודה, עם השכנים במענות, לפעמים גם מישהו מזדמן. כמובן שלא אם כולם ביחד, אבל ניסיתי גם סקס קבוצתי.

אתם תופתעו לגלות כמה מקומות מתאימים לסקס: חופי ים, סאונות, רכבים, אוהל, שירותים, דירות דיסקרטיות ואפילו מעלית. יש לי ניסיון במאוד גדול בסקס וניסית הרבה. אורגיות, חדירה כפולה, ניסיתי לעשות סקס בנות, הצטלמתי בפורנו ואפילו עבדתי כנערת ליווי תקופה מסוימת. כמובן שיש גם דברים שאני לא מוכנה לעשות.

למזלי אני גרה בעיר גדולה ואין יותר מידי שמועות על התנהגות שלי. אולי אנשים יחשבו שיש לי יותר מידי סקס, אבל ככה אני ואין מה לעשות עם זה.

יומן של זונה