אני אתחיל בוידוי: שמי אבי, ואני ידוע בין החברים שלי כרווק הנצחי. כל אירוע מגיע עם בחורה אחרת, אוהב לבלות, לצאת לפאבים, להשתכר ולחיות את החיים עד הסוף. אני בן 38 ולראשונה בחיי שוקל למצוא זוגיות מחייבת, לא מכיוון שאני מעוניין בבת זוג אלא כי אני מעוניין בילדים. חשבתי על האופציה של אימוץ וכדומה, ולאחרונה באמת הפסקתי עם הבילויים והתחלתי להתמתן, אבל הגעתי למסקנה שאולי אם אמצא סוף סוף בת זוג ואתחתן ואביא ילדים, אגיע לרגיעה חיובית בחיי. עם זאת, לא עליי אני רוצה לדבר בפוסט הזה, אלא על דבר שחשוב לי (ואל תצחקו): שירותי ליווי. אני מזמין לעיתים קרובות יחסית ליווי מכל מיני סיבות ולכל מיני אירועים, ואני לא חושב שזה לא בסדר – אני חושב שכל עוד הדברים נעשים מבחירה, כל מקצוע יכול להיות לגיטימי. כשהייתי צעיר ועני יחסית הייתי מזמין לעיתים ליווי בזול, כי רציתי מישהי לבלות איתה את הערב או שהייתי זקוק למישהי שתלווה אותי לחתונה של חברים או משהו, וכולם אמרו לי שאני דביל. כן, הייתי דביל, אבל לא מהסיבות שאתם חושבים – אין בעיה עם שירותי ליווי, יש בעיה עם הזולים בהם. למה? זה פשוט: אם אנחנו משלמים בזול, אנחנו מקבלים "סחורה פגומה". ואני לא מדבר על הנשים.

ההבדל הדק בין שירותי ליווי אקסקלוסיביים לבין שירותי ליווי זולים

ההבדל לא באמת כזה דק. אני אתחיל בסיפור: לחתונה של קולגה מהעבודה החלטתי להזמין נערת ליווי, התקשרתי והזמנתי בלונדה רזה וצעירה, אבל לא היה לי הרבה כסף כי הייתי צריך לתת גם מתנה לשניים. ביקשתי מישהי ב300 שקלים, והם אמרו שאין בעיה, זו לא פעם ראשונה הרי שהזמנתי מהם. קודם כל מיותר כמעט לומר שהזמנתי נערת ליווי לשעה 19:30 והיא הגיעה ב20:45, אחרי טלפונים זועמים שלי, אבל במקום לקבל מישהי שביקשתי, הגיעה אשת ליווי בת כ45 (אני באותה תקופה הייתי לקראת סוף שנות ה20 שלי), שמנמנה ועייפה מיום ארוך. אחרי אותו אירוע הבנתי שלשלם מעט זו בעיה, כמו בכל מקצוע, גם בהזמנת שירות ליווי. זה ביזנס, אני מבין. לאחר מכן התברגתי הרבה יותר גבוה בחברה (בה אני עדיין עובד, ובתפקיד רווחי הרבה יותר משהייתי בו אז) והתחלתי להזמין נערות ליווי ממקומות אחרים. לא עוד פליירים וכרטיסי ביקור על האוטו, אלא היום בעזרת האינטרנט ידידי יש תמונות ויש חברות איכותיות ששולחות נערות ליווי אקסקלוסיביות לאנשי עסקים שזו מטרתן – להיות יפה, לנהל שיחה, להבין על מה מדובר ולפנק אותי. מאז לא חזרתי אחורה, ובמקום לראות בחורות עם סימנים של מזרק על הזרוע או פנס בעין לעיתים, מצאתי נערות ליווי לפי הזמנה, יפות ומצוחצחות, חכמות ומצחיקות, ולמעשה כאלו שאפשר להביא לאירועים משפחתיים וישאלו אותי מיד "מתי החתונה". לשאלה הזאת עדיין אין לי תשובה, אבל לפחות אני לא תומך יותר באלימות בעבודה.

התנאים של נערות ליווי אקסקלוסיביות הם טובים יותר, נוחים יותר, ולא יפגעו לכם במצפון

אני יותר לא תומך במקומות שמציעים לכם סקס שירות ליווי זול דרך פגיעה בנשים. אני מעדיף נערות ליווי פרטיות ואיכותיות, שבוחרות לעבוד במקצוע בגלל הסכומים הגבוהים שהן מקבלות, בגלל ימי החופש הרבים, ובגלל שהמצפון שלי נקי. אני יודע שאני מזמין מישהי שבוחרת להיות שם ולא נמצאת שם כדי לתמוך בהתמכרות לסמים, ואני יודע שהבחורה שאני אזמין תגיע, ולא מישהי אקראית אחרת. אני אוהב להזמין נערות ליווי פרטיות שאחרי האירוע ישמחו לחזור איתי הביתה ולפנק אותי במסאג'ים ופינוקים אחרים, אבל באירוע עצמו יהיו מספיק אינטיליגנטיות ומשכילות כדי להגיב לכל סיטואציה כראוי ולא להביך אותי. אני צריך מישהי שמבינה עניין, מישהי שתדע לענות להורים שלי בדרך אחת ולחברים שלי בדרך אחרת, מישהי שהעובדים שלי יריירו עליה והעובדות שלי יקנאו בה, ובעצם – כך הייתי רוצה שגם תהיה אשתי לעתיד. ומי יודע? אם הייתי יכול, אולי הייתי לוקח לעצמי אחת מהן ומציע לה עולם יפה יותר. רק שאצלן העולם כבר יפה, כי הן בוחרות לעבוד במקצוע שמפרנס אותן בכבוד, מעביר אותן את שנות הלימודים, ודואג להן לחיים. קטונתי. ואני? אני עוד אמצא את אהבת חיי יום אחד. בטוח.

מדריך להזמנת נערות ליווי בארץ