נערות ליווי בלונדיניות

צעירות ישראליות רבות מתחילות ללמד באוניברסיטה אך אז הן מגלות כי קשה מאוד לשלב בין לימודים לעבודה וכי על מנת להחזיק דירה ולעמוד בנטל ההוצאות הגבוה בישראל הכולל שכר דירה, ארנונה, חשמל, אוכל וכד' עליהן לגייס כסף מההורים או למצוא עבודה מכניסה. בנוסף, כל סטודנטית מעוניינת להרשים בהופעה יפה כאשר היא מגיעה ללימודים אך נטל ההוצאות אינו מאפשר לרוב הסטודנטיות לחדש את מלתחת הבגדים, ליהנות מבילויים, לאכול במסעדות ובכלל, לחיות את החיים הטובים. לכן, יש צעירות ישראליות אשר הבינו מזמן כי הדרך הקלה והמכניסה ביותר היא לעבוד בתחום הליווי. למעשה, אין בכך שום בושה וזו עבודה כמו כל עבודה אחרת אך היא טומנת בחובה יתרונות רבים ובעיקר הכנסה גבוהה ומשתלמת.
להתעמק בלימודים
נערות ליווי חובבניות סטודנטיות יכולות לעבוד כאוות נפשן וללא התחייבות למקום העבודה ובעבודה יחסית קלה ומהנה הן יכולות להשתכר יפה ולפנות הרבה זמן ללימודים. בעוד החברות שלהן מתמודדות עם לחצים וקשיים רבים ועליהן לרוץ בין עבודה ללימודים הסטודנטית אשר בוחרת לעבוד בתחום נערות ליווי בלוניניות נהנית מהחיים, מבלה, קונה בגדים חדשים ויוקרתיים ויש לה הרבה זמן חופשי כדי ללמוד למבחנים ולקבל תוצאות גבוהות שיבטיחו את עתידה. לכן, אין זה פלא כי צעירות רבות פונות לעבודה בתחום הליווי והן נהנות מחיים טובים ומהכנסה שוטפת גבוהה המאפשרת להן לחיות לא רק בכבוד אלא לחיות היטב וללמוד כראוי וכמתבקש מכל סטודנט.
גברים אוהבים סטודנטיות
חשוב לדעת כי הגבר הישראלי מעדיף פעמים רבות להזמין נערות סקס ליווי משכילות, יפות וחכמות. לכן, הסטודנטיות מצליחות היטב בתחום הליווי ויש להן דרישה גבוהה בקרב הגברים הישראלים ובקרב התיירים. נערה משכילה, יפה וחכמה מעניקה לא רק שירותי מין מעולים אלא היא יכולה להצטרף לגבר בבילויים או ללוות אותו באירועים נוצצים בהם הוא מעוניין להרשים אורחים אחרים, אורחים ואנשי עסקים מחו"ל או להרשים את החברים ובני המשפחה. כך, הנערה נהית מבילוי יוקרתי ומהנה ובסיום הערב ניתן להחליט האם ממשיכים לבלות גם בחדר המיטות ונהנים ממין משובח ונעים.

סטודנטיות ביום נערות ליווי בלילה