בדרך הביתה החלטתי להיכנס לחנות הלבשה תחתונה ולהכין לבעלי הפתעה קטנה. בדרך כלל הוא זה שקונה לי לבני נשים ארוטיים, אבל אני לא מספיקה אפילו להתרגל לאיך הם יושבים עלי אך הוא במיידים קורע אותם ממני. שובב קטן.

זאת הייתה חנות קטנה, כאשר נכנסתי גיליתי שהאני היחידה שנמצאת שם, מרכז העיר כבר היה ריק ועוד מעט גם החנות הזאת הייתה אמורה להסגר.

בערב הזה התעכבתי בעבודה בגלל ישבה משעממת ארוכה. המחשבות שלי היו בזמן הזה במקום אחר לגמרי, כנראה בזמן הזה נכנסה לי לראש מחשבה על קנייה של סט חדש של הלבשה תחתונה. בנוסף גם בעלי לא יצא לי מהראש. אני אוהבת להרגיש את הידיים שלו על גופי, כאשר הם מלטפים של השדיים ויורדים אל הבטן. אני אוהבת להרגיש את הלשון שלו על הדגדגן. אני אוהבת את השתוקה שעדיין קיימת בזוגיות שלנו.

כמו שאתם מבינים עם מחשבות כאלה פשות אי אפשר להתרכז בעבודה. ישר באמצע הישיבה הזזתי את הכיסא שלי כמה שיותר קרוב לשולחן, ככה שאף אחד לא יראה את יד שלי החליקה בין הרגליים שלי. כל כך רציתי לגמור באותו הרגע, אבלי לא יכולתי לתאר לעצמי איך אני יעשה את זה ככה שאף אחד לא יראה. בקושי מצאתי כוח להוציא את היד משם.

המוכרת ראתה אותי והתחילה לנוע לכיווני. "היי, שמי ניקי, איך אני יכולה לעזור?" היא הייתה בלונדינית צעירה סביבות ה-20 עם תספורת קצרה. היא הראה לי את הויטרינה עם התחתונים. הם היו מתחת לזכוכית והתחתית של הויטרינה הייתה ממראה.

"אני בנתיים יבדוק מה יש לכם" -עניתי לה. הסתכלתי למטה וראיתי תחתונים אדומים. בעלי אוהב כאשר אני לובשת לבני נשים אדומים. מה שראיתי בנוסף זה את השקפה של התחתונים האדומים של ויקי מתחת לחצאית שלה. התקרבתי למראה כדי לראות יותר טוב. "אני אוהבת צבע אדום, זה משי אמיתי?"

"כן, 100% משי, את אוהבת את ההרגשה של משי עדין על העור? תנסי אותם". "אני מעדיפה לראות בינתיים". כמובן שהמשכתי להביט מתחת לחצאית של ויקי. היא לא יכלה לדעת על מה בדיוק אני מסתכלת, אבל היא ידעת שיכולתי לראות הכל. סובבתי את הראש קצת כאלו אני מסתכלת על משהו אחר והמשכתי להביט על המשולש האדום בין הרגליים שלה.

היא הסתובבה אלי עם הגב וראיתי את הפס האדום בין שתי הצדדים של הטוסיק העגול שלה. העור שלה היה ניראה רך וחלקלק כמו משי והטוסיק עצמו היה נירה מאוד קשה. היא התכופפה קצת והוציא את התחת אחורה. כן, היא ראתה על מה אני מסתכלת ושיחקה איתי.

"אני צריכה ללכת להחליף כמה דברים על התצוגה, ברגע שתרצי למדוד משהוא, תקראי לי" – היא הלכה לכיוון הנגדי של חנות. שם על הקיר בגובה היו כמה דמויות נשיות שאת הבגדים עליהם היא רצתה להחליף. היא עלתה על סולם והתחילה להפשיט אחד מהם. כמובן שככה יכולתי לראות את התחת שלה בצורה עוד יותר טובה. נכנעתי והתקרבתי אליה.

לא יכולתי לפספס כזה דבר, הייתי חייבת להסתכל על הטוסיק היפה שלה מקרוב. התקרבתי לסולם והעמדתי פנים שאני מסתכלת על הפריטים שיש מתחת. הטוסיק שלה היה פחות מחצי מטר מעיניים שלי. הרגליים שלה היה שזופות ומאוד מושכות.

"אם את כבר כאן אולי תעבירי חגורה הלבנה הזאת מימינך?" – היא בקשה ממני בלי להסתכל עלי, כאלו היא ידעה שאני כאן מתחת. קצת בשוק לקחתי חגורה לגרביונים. היא הייתה מאוד רכה ונעמה למגע. כאשר העברתי לה את החגורה העיניים שלי שוב פעם החליקו על המשולש האדום שלה. אז ראיתי שניקי מסתכלת עלי ומחייכת. "נכון שזה מראה יפה?….אני מתכוונת לחגורה" – היא שוב פעם התחילה את המשחק.

"היא מאוד יפה" – בקושי הוצאתי מעצמי. הכוס שלי נרטב. רציתי לגעת בו, ללטף אותו, בדיוק כמו בישיבה. ניקי חזרה לעבודה שלה ואני הסתכלתי פעם אחרונה על התחתונים שלה המשכתי להריץ את המבט שלי על המגירות בתקווה למצוא את התחתונים כמו שלה. אם הם משפיעים ככה עלי, קשה לי לתאר מה תהיה התגובה של בעלי.

הסתובבתי עם הגב לניקי וחזרתי לויטרינה הראשונה. בזמן שאני מנסה להיות זהירה הורדתי את יד למטה והתחלתי ללטף בין הרגליים. הייתי חייבת לגמור! הבד הרטוב נדבק לחור שלי. נתתי כמה ליטופים על הדגדגן. הבטתי מעבר לכתף כדי לראות מה ניקי עושה. היא עדיין הייתה על הסולם, לצערי הייתי רחוקה מידי כדי לראות מה קורה מתחת לחצאית שלה. אם גניחה קלה הסתובבתי שוב פעם לתחתונים בראשונים שראיתי. הדגדגן שלי דרש עוד, אבל לא יכולתי לעשות את זה כאן.

"אולי תנסי את אלה?" – שאלה ניקי. אלוהים! לא ראיתי איך היא התקרבה. הסתובבתי וראיתי אותה מוסרת לי תחתונים בדיוק כמו שלה. לקחתי רותם, הרגשתי את המשי בעדים עם יד. לא היה עליהם תג עם מחיר. הרגשתי אותם עם הלחי שלי, בנוסף היה מהם ריח…ריח שלה!. "בוא נירה אך הם ישבו עליך?" כל מה שיכולתי לעשות זה לענות לה חיובי. היא לקחה את התחתונים והתיישבה מולי. הידיים שלה נכנסו בין רגליי והתחילו להוריד ממני את התחתונים שלי.

"לא!" – תפסתי את הידיים שלה -"מה אם מישהו יכנס?". "סגרתי את הדלת" – ניקי חייכה -"אני חושבת שאת צריכה יחס יותר אישי ואני לא רוצה שמישהו יפריע לנו. בכל מקרה הגיעה זמן לסגור את החנות". היא הורידה את התחתונים שלי והצמידה אותם ללחי שלה. "איזה איכות טובה וגם הריח מאוד מושך" -היא כמובן לא אמרה כלום לגבי הכתם הרטוב שהיה על התחתונים.

"למה שלא תורידי גם את החצאית שלך, ככה נוכל לראות איך התחתונים החדשים יושבים עליך" – היא הורידה את החצאית והיא נפלה על הרצפה. עמדתי מולה עם גוף תחתון ערום, אם אנחנו לא מחשיבים את העקבים שלי. ומולי על הברכיים ישבה בלונדינית עם תחתונים רטובים שלי ביד שלה. איזה יופי שהחלטתי לעשות היום מתנה לבעלי.

היא באיטיות התחילה להלביש עלי את התחתונים שלה. היא משכה אותם למלה והרגשתי איך החוט נכנס לתוך התחת שלי. כמה משערות שלי יצאו מהמשולש של התחתונים. האצבעות שלה עברו על הבד ונכנסו מתחת. הרגשה של היד שלה מחליק על הבד הייתה בלתי ניתנת לתיאור. "איך את מרגישה?" -היא שאלה אותי והתרוממה על הרגליים. "מאוד סקסי" -עניתי לה.

ניקי שוב פעם התכופפה ושוב פעם התחילה ללטף את הבד. אחד האצבעות שלה נכנס לתוך הכוס שלי. אז היא נגעה בדגדגן, הבנתי שהרטבתי גם את התחתונים האלה. "זה מה שאומר להרגיש את עצמך סקסית, נכון?" – היא אמרה -"אם את רוצה, את יכולה להסתכל על עצמך דרך המראה. אני בינתיים הולכת להביא עוד כמה דברים בשבילך"

התקרבתי למראה, התחתונים ישבו עליה מצוין. אבל זה היה מראה מוזר תחתונים, חולצה מכופתרת ועקבים. כאשר ניקי חזרה היא הייתה יכולה להעריך את המראה המושך שלי. נשארתי רק בתחתונים וחזייה.

היא נעמדה מאחורה והסתכלה עלי דרך המראה ולכשה לי לאוזן "את נראית מצוין, תנסי את החזייה הזאת" – זאת הייתה חזייה לבנה רגילה, רק הרבה יותר פתוחה משלי.- " איתה את תהיה עוד יותר מושכת". היא נצמדה לגב שלי ופתחה את החזייה שלי. "מדהים, השדיים שלך ממש קשות" – היא אמר בזמן שהיא תופסת אותם עם הידיים.

הפטמות שלי התחילו להקשות, הרגשתי חזה זר נצמד לגבי, אצבעות רכות מלטפות את העור. "את יודעת אני ינסה אותה אחרי זה" -לכשתי – "אני ידעת שאני יכול לנסות משהו עוד יותר מושך". זה היה פשות מעלף להרגיש את השדיים שלי משוחררים. ניקי החליקה עם ידיה יותר ויותר למטה.

היא המשיכה להביט לתוך עיניי דרך המראה, אבל הידיים שלה כבר היו על התחתונים שלי. היא עצרה לרגע על החלק הקדמי של התחתונים ואז דחפה את היד בין הרגלים שלי ותפסה אותי חזק. סגרתי את העיניים והוצאתי גניחה של הנאה.

היא לחצה עוד יותר חזק, כאשר אחד האצבעות שלה גלש צמוד לדגדגן שלי. היד השניה שלה לחצה חזק על השד שלי והצמידה את הגופים שלנו עוד יותר קרוב. נכנעתי לאש התשוקה שבער בתוכי, הושתתי את הידיים לאחורה ותפסתי חזק את התחת שלה.

אז ניקי ברחה מה חיבוק שלי, היא הורידה את הבגדים של וזרקה אותם על הרצפה, היא תפסה עוד כמה דברים מהויטרינות וזרקה גם אותם על הרצפה. אחרי זזה היא משכה אותי על המיטה הזאת. אז היא תפסה את פטמה שלי עם הפה והלשון שלה התחיל לטייל עליו. באותו הזמן היד שלה נכנסה מתחת לתחתונים שלי. כבר הייתי רטובה, אצבה שלה החליק בפנים בקלות. לא יכולתי להחזיק את עצמי יותר, פרשתי את רגלי, אבל האצבע שלה כבר יצא מהכוס שלה ומצא את דרכו לחור השני שלי.

בעלי בחיים לא עשה דבר כזה, זאת הייתה הרגשה מדהימה. ניקי לחצה בעדינות על פי הטבעת שלי מה שגרם לי לצרוח מהנאה. היא שחררה את הפטמה שלי והתחילה לרדת עם שפתיים יותר למטה. היא הזיזה את הבד של התחתונים לצד והתחילה ללטף עם האצבעות על הכוס שלי ושיחקה עם הדגדגן שלי. כאשר הפה שלה הגיעה למטרה והלשון שלה נגע בדגדגן הרגשתי זרם עובר בגופי. היא ידע מה לעשות, כן גמרתי תוך שניה. כן, לרגע הזא חיקיתי כל היום.

את ההמשך של המפגש האינטימי המזדמן שלנו בזבזתי על להחזיר לה טובה. כמובן שזה מיותר לציין שרכשתי את התחתונים הדומים הלאה. בעלי היה מופתע מהקניה שלי אבל מרוצה. "זה לא דומה לך" -הוא אמר לי, עניתי שהוא לא צריך להיות מופתע אם אני יקנה עוד.

קניה מיוחדת