הין שלו נכנס לתוך הפה שלי, הוא נוגע בגרון, לוחץ עליו. הוא מנסה להיכנס אותו לתוך הגרון. אני לא מסוגלת לנשום, אבל זה רק מדליק אותי עוד יותר. הוא מרים את התחת וזין יוצא מהגרון. יש לי זמן לנשום ואז הוא שוב פעם נכנס עמוק וממלא את הגרון שלי. הרגליים שלי פתוחות, הוא מחזיק אותם עם הידיים, התנועות שלי מוגבלות והוא עושה מה שהוא רוצה איתי. הלשון שלו גולש על הדגדגן שלי. אז הוא מתחיל לגלוש מסביב לכוס. במקביל הוא ממשיך להחדיר את הזין לתוך הגרון. הגרון שלי כמעט נפתח, הוא לוחץ עוד קצת והזין חודר בפנים. אני כמעט נחנקת, אבל החרמנות שלי רק גודלת. אחרי כמה רגעים הוא שוב פעם יוצא והראש שלי על השפתיים שלי. אני מלקקת את הראש, הוא שוב פעם מחדיר את הזין בפנים, הוא חודר יש לתוך הגרון והלשון שלו שולט על הדגדגן שלי. חם לי ואני כמעט מאבדת הכרה מהנאה. 
הוא מעביר עם האצבע על הכוס, אוסף את המיצים שלי ומחליק על פי הטבעת שלי. מתחיל ללטף ולעסות עליו, בלי להפסיק למצוץ את הדגדגן. אז הוא מחדיר את האצבע בפנים ועמוק. אני לא מסוגלת יותר להחזיק את עצמו ואני גומרת חזק מאוד. במקביל הוא מכניס את הזין עוד יותר עמוק. עוד קצת זמן אני מתחתיו, אז הוא מסובב אותי עם הגב אליו, מקפל עם התחת אליו. כמה שניות הוא מסתכל על התחת שלי ואז הוא מתחיל להחדיר לתוך החור שלי. השרירים שלי עדיין מתכווצים בגלל האורגזמה, מה שעושה את הכוס שלי יותר צר. הוא אוהב את זה, אבל הוא מנסה לא לגמור, הוא יודע טוב לשלוט על עצמו. הוא מזיין אותי חזק, בתנועות חדות. אני עפה לשמיים מהרגשות האלה, אני גונחת בכל רעם. מוחצת את הכרית בזמן שהוא מזיין אותי מאחורה, יותר מהר ויותר מהר. הוא קם על הרגליים ומכניס לתוכי מלמעלה, ככה הוא מחדיר את הזין יותר עמוק. 
"מזמן לא עשיתי סקס איתך….התגעגעתי…אני אוהב כשאת רטובה כל כך" – הוא עוצר לשניה ואומר את זה. בתנועה אחד הוא מסובב אותי, לוקח את הזין שלו ביד אחד ומחזיק את הראש שלי עם יד שניה. אני פותחת את הפה שלי ומוציאה את הלשון. הוא מתחיל לאונן ואז זרם חזק של זרע פוגע לתוך הפה שלי. אני בולעת הכל ומלקקת את הזין. 

 

קצת על הסקס שלנו